Modanisa (Modanisa.com) Yanlış Ödeme Bilgisi.

Gülsüm A. |

Modanisa (Modanisa.com) firmasından istediğim ürünü kredi kartımla ödemiş olmama rağmen kargo firmasına yanlış bilgi verilmesinden dolayı kapıda nakit ödemeli olmak üzere adresime gönderilmiş.

İlgili kargo firmasının mesaj bilgisi üzerine Modanisa (Modanisa.com) müşteri temsilciliğini arayarak gerekli düzeltmenin yapılmasını talep etmiş olmama rağmen durum düzeltilmemiş olup ilgili kargo firması kapıda nakit ödemeli olarak ürünü adrese getirmiş olup kargo teslim alınamamıştır.

Son durum yine müşteri temsilciliği aranarak Modanisa' ya bilgi verilip durumun düzeltilmesi istenmiş olmasına rağmen bizde öyle bir durum görünmüyor diye bilgi verilmiş ve yardımcı olmamışlardır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  15:10

  Sayın GÜLSÜM A'nın şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri