Modanisa (Modanisa.com) Ürünü Yollamadı ve Para İadesini Geciktiriyor.

Celal Karabey Y. |

29.04.2015 tarihinde bir çanta siparişi verdim. 10 gün geçtikten sonra müşteri hizmetlerini aradım 25 dk bekledikten sonra bir yetkiliyle görüşebildim ve 10 gün değil 10 iş günü içerisinde ürünün kargoya verileceğini belirtti. Bende biraz daha bekledim. 12.iş gününde beni aradılar cevap veremeyip tekrar geri dönüş yaptım.

Bana ürünün sorunlu geldiğini istersem ürün bedeli üzerine 5 TL koyarak başka bir ürün sipariş verebileceğimi belirttiler bende telefonda her aradığımda 20 dk bekletilmekten ve siparişimin sorunlu olmasından dolayı paramın geri iadesini istedim. Üzerinden 3 gün geçmesi üzerine arayıp para iademin yapılmadığını belirttim. Firma hala para iademi yapmadı.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  18:48

  Sayın Celal K. Y'nin şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri