Modanisa (Modanisa.com) Ürünü İade Almıyor.

Mehmet Ö. |

1 Temmuz'da sipariş verdiğim ürün 24 saatte kargo ibaresinin bulunmasına rağmen elime geçmedi ve tarafıma hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadı. 8 Temmuz'da müşteri temsilcisi arayarak bilgi edindim ve ürünün defolu olduğunu başka bir ürün seçip kendilerini aramam gerektiğini söylediler.

Sınırlı sayıda ve bedende olan kapalı mayolardan bir tanesinin sipariş ini verdim. Bugün 11 Temmuz itibariyle elimize geçti kutuyu açtığımızda bonesi nin olmadığını, ambalajı dokunulamıyacak şekilde lekeli, mayonun çok kötü koktuğunu ve rengin sitenin fotoğrafından farklılık göstermesinden dolayı müşteri temsilcisini aradım. Müşteri temsilcisi ürünün hijyen kuralları gereği iade alınamayacağını belirtti. Hijyen mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ö.
  23 Temmuz
  10:50

  Hesabıma iade yapılacağını belirttiler.

 • Mehmet Ö.
  23 Temmuz
  10:49

  Modası müşteri temsilcisi göndermiş olduğum ürünün iadesini n alınacağını belirtti.

 • 13 Temmuz
  10:50

  Sayın Mehmet Ö'nin şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri