Modanisa (Modanisa.com) Ürün Teslimatı Yapılmadı.

Osman D. |

13/07/2015 tarihinde internet üzerinden verdiğim sipariş ertesi gün moto kuryeye verildi kargolandı diye bilgi almama rağmen bugün itibariyle hala elime ulaşmadı. Bayram için alışveriş yapıyoruz fakat ne hikmetse aynı şehir hatta aynı yakadadan firmadan çıkışı yapılan ürün 1 haftada teslim edilemiyor. Firmayı aradığımda bizden çıktı ürün kargoyu arayın diyorlar ve her seferinde aynı şeyi söylüyorlar. Sanki ben mecburum takip etmeye. Bu arada söyledikleri kurye şirketini nette bulamıyorum verdikleri telefonda sürekli meşgul çalıyor. Yani ürünün kargoya verildiği de şüpheli teyit alamıyorum hiçbir şekilde. Modanisa (Modanisa.com) yapamıyorsan bu siparişlerin altından kalkamıyorsan yapma bu işi kapat git.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  17:03

  Sayın Osman D'nın şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri