Modanisa (Modanisa.com) Ücretim İade Edilmedi.

Esra T. |

23.07.2015 tarihinde 2 adet ürün siparişi verdim. Ürünün bir tanesinde defo olduğu istersem ücretinin iade edileceği ya da aynı fiyatla başka bir ürünle değiştirileceği söylendi. Ben ücretin iade edilmesini istedim.

Bir çok defa mail üzerinden bir çok defada telefondan görüşmeler yaptık. En az 5 defa hesap numaramı aldılar. En son görüşmede benim siparişimin görülmediğini ücretimin iade edilmeyeceğini söylediler.

Yaptığım bütün görüşmeler kayıt altında mailimde olmasına rağmen böyle bir durumla karşılaştım. Bu firmadan şikayetçiyim, iade işlemlerinde hep yavaştılar ama bu sefer iade bile yapmadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra T.
  08 Eylül
  10:13

  27/08/2015 tarihinde verdiğim siparişin iadesini yaptığını en az 10 kere söyleyen ve her seferinde çark eden Modanisa (Modanisa.com) hala ücretimi iade etmedi. Her aradığımda konuyu ilgili birime aktardıklarını sorunumun çözüleceğini söylediler ama sonuç ortada bir daha modanisanın adını bile duymak istemiyorum.

 • Esra T.
  31 Ağustos
  09:41

  Modanisa (Modanisa.com) tarafından 27/08/2015 tarihinde tarafıma ödemenin yapıldığına ilişkin telefon edildi. Birde referans numarası verildi bankanızdan bu referans numarasıyla bilgi alabilirsiniz diye fakat ne hesaplarımda yatırılmış bir para ne de bankada böyle bir para görünüyordu. Modanisaya aynı gün bu durumu anlatan bir mail yazdım. Maalesef hiçbir dönüş yapmadılar. 1 aydır beni uğraştırdılar. Bundan sonra modanisanın adını bile duymak istemiyorum.

 • Esra T.
  26 Ağustos
  09:22

  Henüz bir bilgi paylaşımı yapılmadı benimle. 24.08.2015 tarihinde mail üzerinden görüşmeler yapıldı. İademin yapılacağı yapıldıktan sonra telefonuma mesaj geleceği bildirildi henüz gelen ne bir mesaj ne de bir iade var.

 • 24 Ağustos
  11:20

  Sayın Esra T'nın şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri