Betül Kurşun K. Teşekkür Mesajı

Kargomu bu gün iade edildiği bilgisini aldım. Yarın elimde olacakmış. Teşekkürler.

Modanisa (Modanisa.com) Ne Ürünü Ne Paramı İade Etmiyorlar!

Betül Kurşun K. |

(Modanisa.com) 'dan yaklaşık 20 gün evvel alışveriş yaptım. Ertesi günde ürünü iade ettim. Ancak sonrasında yanlış ürünü iade ettiğimi anladım. 20 gündür firmayı arayıp ürünü geri göndermelerini talep ediyorum ancak karşımda gerçek olmasına rağmen sürekli robot gibi konuşan ve aynı cümleleri söyleyen müşteri temsilcileri. " Konuyla ilgili gerekli mailleri attım size farklı bilgi veremiyorum". Kafayı yemek üzereyim artık. Bu arada doğru ürününün de iade süresi doldu. Bu saatten sonra iade etseniz dahi giyemeyeceğim bir ürün elimde kalmış oldu. Ya ürünü ya ücretimi iade edin. Defalarca aradım destek hattına mail attım. Müşteri hizmetleri ve hizmet sıfır. Problem çözme yetisi sıfır. Size döneceğiz, döneceğiz, döneceğiz. Ama asla dönen yok. Benim için bu site bitmiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Betül Kurşun K.
  06 Haziran
  12:33

  Kargomu bu gün iade edildiği bilgisini aldım. Yarın elimde olacakmış. Teşekkürler.

 • 06 Haziran
  11:25

  Sayın Betül Kurşun K'nun şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri