Modanisa (Modanisa.com) Müşteri Memnuniyetine Önem Vermiyor.

Hatice K. |

25.07.14 tarihinde Modanisa (Modanisa.com)'dan sipariş verdim. Bayramda kampanya yaptılar kargo ve şal hediyesi ve bayram boyunca tekrardan sipariş vermeye çalıştım sitede ki hatadan dolayı sipariş veremedim. Bayram dolayısıyla çalıştıkları için hizmette veremediler. Bugün aramak zorunda kaldım ve şal hediyemi istedim göndermiyorlar. Müdürleriyle de görüştürmüyorlar. Çok ilgisizler seni kaale bile almıyorlar. Bir çok firma varken ben bunları tercih ettim ama asla hak etmediklerini anladım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice K.
  07 Ağustos
  23:50

  sozunde durmayan kurumsal bir firma..

 • Hatice K.
  06 Ağustos
  13:57

  sayın Yetkili soylemiş olduğunuz ,
  "Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonrasında arkadaşlarımız, bir sonraki siparişinizde hediye şal gönderilmesine dair gerekli notları almış durumdadır. "

  vermiş olduğum sipariş sonrası herhangi bir şal gonderimi olmadı.

  Sizin gibi kurumsal bir firma nasıl sozünde durmuyor anlamış değilim.

 • 31 Temmuz
  18:04

  Hatice Hanım merhaba;

  Yaşadığınız durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek ister, göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Talebiniz tarafımıza siparişiniz kargo teslimi aşamasında ulaşmış olduğundan dolayı ne yazık ki hediye eklemesi yapılamamıştır. Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonrasında arkadaşlarımız, bir sonraki siparişinizde hediye şal gönderilmesine dair gerekli notları almış durumdadır.

  Bizim için değerli bir müşteri olduğunuzu belirtmek ister, Modanisa ile ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla