Modanisa (Modanisa.com) Kesinlikle E-Ticaret Yapmamalılar!

Çiğdem S. |

17 Eylül 2015 Perşembe günü yaptığım alışverişte şehir dışına çıkacağım için site üzerinden adres değişikliği yaptım güncelleme yapmadığını fark ettim ve müşteri hizmetlerini aradım not aldık dediler fakat kayıtlı adresime göndermişler ürünü. Tekrar aradım kargo yönlendirmesi yapacağız dediler on gün geçmesine rağmen ne ürünler elime ulaştı ne de geri dönüş yapacağız demelerine rağmen geri dönüş yaptılar tam bir fiyasko. Bir önceki alışverişimde de yanlış beden ürün gönderdiler bir daha kesinlikle alışveriş yapmam şiddetle kınıyorum. İnanları mağdur etmenin anlamı yok bir işin üstesinden gelemiyorsanız yapmayın o işi!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem S.
  28 Eylül
  17:50

  Defalarca aramama mail ve mesaj atmama rağmen sorun hala çözülmedi isterseniz görüşmelerimi yazılı olarak buradada paylaşayım!

 • 28 Eylül
  14:18

  Sayın Çiğdem S'nin şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri