Zehra G. Teşekkür Mesajı

21 Haziran tarihinde hesabıma ücret iadesi gerçekleşti.
Teşekkürler.

Modanisa (Modanisa.com) Karşılıksız Para Çekme ve İletişim Zorluğu.

Zehra G. |

Modanisa (Modanisa.com) banka kartı seçeneği ile alışveriş yapmaya çalışırken sipariş karşılığı olmaksızın iki kez ödeme alındı. Müşteri hizmetlerinin yönlendirmesi üzerine destek@modanisa.com 'a mail attım, dekont görüntüleriyle birlikte. 1 gün sonra mesaj gönderiminin ertelendiğine dair bilgi geldi.

Etiketler :

Fatura/Belgeler Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zehra G.
  23 Haziran
  14:16

  21 Haziran tarihinde hesabıma ücret iadesi gerçekleşti.
  Teşekkürler.

 • 23 Haziran
  13:26

  Sayın Zehra G.;

  Sizinle gerçekleştirmiş olduğumuz telefon görüşmemizde de aktardığımız üzere;

  Siparişiniz, oluşturma aşamasında yaşamış olduğunuz teknik problem nedeniyle tamamlanamamıştır. Bu süreç içerisinde mağduriyetinizi engellemek adına iade işlemlerinizi tamamlamış ve sipariş tutarınızın iadesini, alışveriş sırasında kullanmış olduğunuz banka kartınıza gerçekleştirilmiştir.

  Elimizde olmayan teknik sorun kaynaklı yaşanan aksaklıktan ötürü özür diler, memnuniyetinizi sağlayabildiğimizi düşünerek, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Modanisa hakkında her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Modanisa Müşteri Hizmetleri

 • 20 Haziran
  09:58

  Sayın Zehra G'ün şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri