27 Ocak 2016

Modanisa (Modanisa.com) İade İşleminde Mağduriyet.

Modanisa (Modanisa.com) sitesinden 2 ürün alana 1 ürün bedava kampanyası ile 3 adet ürün aldım gelen ürünlerin biri defolu hatalı ürün çıktı. Müşteri hizmetleri ile görüştüm ürünü iade etmem gerektiği bilgisi verildi. Ardından müşteri temsilcisine sordum sırf bu indirimden yararlanmak için 3 adet ürün aldım 1 ürünü defodan dolayı iade edersem bu kampanyam iptal mi olacak, bana verilen cevap hayır! Kampanydan aynen faydalanacaksınız şeklindeydi. Ürünü iade için gönderdim. Kartımı kontrol ettiğimde eksik iade gerçekleştirmişler. Konu ile ilgili tekrar görüşme yaptığımda kampanyadan yararlanacağımı söyleyen ark. Yanlış bilgi verdiğini söyleyip kestirip attılar. Yanlışın derhal düzeltilmesini istiyorum.

Rabia 1.477 Okunma

Cevaplar

  • Rabia01 Şubat 2016

    Konu ile ilgili konuşmaları dinleyip geri dönüş yapacaklardı ses seda yok.

  • Rabia28 Ocak 2016

    Mail ile iki kez gelen cevabı paylaşıyorum. Melis Civelek (Modanisa) 27 Oca 16:24 Değerli müşterimiz; Sipariş oluştururken kampanyadan yararlanmışsınız. Ücret iadeniz sağlandığında kupon tüm sepetinize yansıtılır ve ürüne ödediğiniz ücret tarafınıza iade edilir. *Ben 3 üründen 2 adetinin parasını ödeyerek kampanyadan yararlandım. Şimdi söylediğiniz 1 ürün iade edildiğinde kampanya 3 e bölünüyor iade edilen ürün kaç TL ise o kadar geri yatıyor. Siz kendiniz defolu ürünü göndererek geri iade ettiğimde kampanyadan yararlanarak iademi yapacağınızı söylediniz şimdi ise ödediğim parayı 3 e böldünüz. Sırf kampanyadan yararlanmak için alışveriş yaptım yapmaz olaydım!

  • Modanisa.com Temsilcisi27 Ocak 2016

    Sayın Rabia C'nun şikayeti hakkında; Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize [email protected] adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön