Modanisa (Modanisa.com) İade İşleminde Mağduriyet.

Rabia C. |

Modanisa (Modanisa.com) sitesinden 2 ürün alana 1 ürün bedava kampanyası ile 3 adet ürün aldım gelen ürünlerin biri defolu hatalı ürün çıktı. Müşteri hizmetleri ile görüştüm ürünü iade etmem gerektiği bilgisi verildi. Ardından müşteri temsilcisine sordum sırf bu indirimden yararlanmak için 3 adet ürün aldım 1 ürünü defodan dolayı iade edersem bu kampanyam iptal mi olacak, bana verilen cevap hayır! Kampanydan aynen faydalanacaksınız şeklindeydi. Ürünü iade için gönderdim. Kartımı kontrol ettiğimde eksik iade gerçekleştirmişler. Konu ile ilgili tekrar görüşme yaptığımda kampanyadan yararlanacağımı söyleyen ark. Yanlış bilgi verdiğini söyleyip kestirip attılar. Yanlışın derhal düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rabia C.
  01 Şubat
  09:26

  Konu ile ilgili konuşmaları dinleyip geri dönüş yapacaklardı ses seda yok.

 • Rabia C.
  28 Ocak
  08:57

  Mail ile iki kez gelen cevabı paylaşıyorum.
  Melis Civelek (Modanisa)

  27 Oca 16:24

  Değerli müşterimiz;

  Sipariş oluştururken kampanyadan yararlanmışsınız. Ücret iadeniz sağlandığında kupon tüm sepetinize yansıtılır ve ürüne ödediğiniz ücret tarafınıza iade edilir.
  *Ben 3 üründen 2 adetinin parasını ödeyerek kampanyadan yararlandım. Şimdi söylediğiniz 1 ürün iade edildiğinde kampanya 3 e bölünüyor iade edilen ürün kaç TL ise o kadar geri yatıyor. Siz kendiniz defolu ürünü göndererek geri iade ettiğimde kampanyadan yararlanarak iademi yapacağınızı söylediniz şimdi ise ödediğim parayı 3 e böldünüz. Sırf kampanyadan yararlanmak için alışveriş yaptım yapmaz olaydım!

 • 27 Ocak
  17:13

  Sayın Rabia C'nun şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri