Modanisa (Modanisa.com) Çağrı Merkezi Tam Bilgi Vermiyor.

Nigar Y. |

03/09/15 Modanisa Modanisa.com internet sitesinden 864,90 TL abiye elbise 04/09/15 Yurtiçi Kargo ile tarafıma ulaştı. Paketi almadan geri iadesini yaptım çünkü internet sitesinde aynı gün kargoya verilmeyen abiyelerin para iadesi olmayacağı yazıyordu 11/09/15 tarihi olmuş ürün kargo firmasında bekletiliyormuş, kargo firmasını aradığımda (Modanisa.com) 'nın talimatı olduğunu söylüyorlar, Modanisa (Modanisa.com)'nın çağrı merkezini aradığımda tam bilgi verilmiyor. Ellerine ürün gitmediğinden iade yapamıyorlarmış kargo firmasında bekletildiğini söylediğimde bana sözleşmede yazmayan bir bekleme süresinden bahsediliyor. Ben internetten güvencesine güvenerek alışverişimi yaptım. İademi istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nigar Y.
  14 Eylül
  16:31

  Bana ücretin iade olduğunu söylüyorsuz, kredi kartıma gelen bir iade yoktur. Bu mağduriyetimin acil çözümlenmesini istiyorum. Kredi kartımda bekleyen provizyonda işlemde yoktur. Çağrı merkezini aradığımda da sizden kaynaklı problemi bankaların üzerinede atamazsınız. Dolandırıcı bir firma olduğunuzu ve kimseye tavsiye etmeyeceğimi belirtmek istiyorum. Parayı anında çekiyorsunuz alıcıdan iadeye gelince uğraştırıyorsunuz! !

 • 14 Eylül
  08:50

  Sayın Nigar Y'nin şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri