01 Şubat 2016

Modanisa (Modanisa.com) Beden Değişimi Yapılmıyor!

42 beden bir abiye elbise aldım. Büyük geldi. 40 bedenin bulunmadığı aklımda kalmış ve bir şekilde düzeltebilirim diye düşündüm ama ertesi gün baktığımda, 40 beden olduğunu görünce beden değişimimi talep eden bir mail gönderdim. İade yapamayacağıma dair bir cevap aldım. Tamam iadenin 24 saat için yapılması konusunda bir uyarıları var ama benim isteğim beden değişimi. İade değil değişim talep ettiğim yazdım ve talebimin ilgili departmana yönlendirildiği cevabı geldi. Bugün 4.gün cevap yok. Telefonla aradım yine aynı cevabı aldım. 24 saat geçtiği için iade alamıyorlarmış. Beden değişimi ve iade aynı anlama mı geliyor? Bu konuda da uyarı yapsalarmış keşke. Modanisa'dan abiye elbise almak çok riskli.

Hatice 872 Okunma

Cevaplar

  • Modanisa.com Temsilcisi02 Şubat 2016

    Sayın Hatice Beytekin; Yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzgün olduğumuzu ve çözümü için elimizden geleni yapacağımızı belirtmek isteriz. Sistemlerimizde kayıtlı olan iletişim bilgilerinizden size ulaşamadık. Şikayetinize ilişkin bize [email protected] adresimizden ya da 0850 333 64 72 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşmanızı rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Modanisa.com Temsilcisi02 Şubat 2016

    Sayın Hatice B'ın şikayeti hakkında; Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize [email protected] adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön