Salim İ. Teşekkür Mesajı

Şikayetimle kısa sürede ilgilendiniz ve geri dönüş yaptınız. Gayet ilgili davranışınız için teşekkürler.

Modanisa (Modanisa.com) Bayram Arefesi Yanlış Ürün Gönderdiler...

Salim İ. |

Ürünü cuma günü sipariş ettim yani Kadir gecesi günü. Sitede Kadir gecesine özel kargo bedava ve hediye şal kampanyası vardı. Bir de app uygulamasını indiren ve ilk siparişi bu uygulama üzerinden verene 10 TL bir indirim. Bütün bunlar bir araya gelince ve de bayramdan önce elinizde garantisini duyunca sipariş vermeye karar verdim. Normalde internetten sipariş verirken tedirgin olurum ya yanlış ürün gelirse ya beklentime uymazsa diye.

Korktuğum başıma geldi! Süper hızlı kargosuna hayran kalsam da paketi bir hevesle açıp içindeki alakasız ürünü görünce başımdan aşağıya kaynar sular döküldü! Hiç benim sipariş ettiğimle alakası olmayan bir ürünü üstelik hediye şal da olmaksızın göndermişler. Bayram için yolculuk var, geri gönderip değişmek için zaman yok. Çok moralim bozuldu aradım konuştum fakat mağduriyetimi giderecek bir şey yapamayacakları kesin.

Etiketler :

Eksik Ürün Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salim İ.
  31 Aralık
  22:07

  Şikayetimle kısa sürede ilgilendiniz ve geri dönüş yaptınız. Gayet ilgili davranışınız için teşekkürler.

 • 08 Temmuz
  09:42

  Sayın Salim İ'ın şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri