Modanisa (Modanisa.com) Aşırı Geciken Kargo!

Emine T. |

27/04/2015 tarihi itibariyle verdiğim sipariş bugün 03/05/2015 tarihi itibariyle hala hazırlanıyor görünüyor. Ürünü alırken 24 saatte kargo ibaresine güvenmiştim. Bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradığımda ise '' Ürünün tedarik süresi 10 iş gününe kadar uzayabilir ve bu satış sözleşmesinde yazıyor'' şeklinde azar işittim. Yani özetle siparişin eline 2 haftaya ya ulaşır ya ulaşmaz demeye getirdi. Madem böyle bir tedarik süreci var 24 saatte kargo ibaresi ürünlerin yanından kaldırılmalı böyle bir yanıltmaya başvurulmamalı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mayıs
  11:12

  Sayın Emine T'nin şikayeti hakkında;

  Müşterimizi kayıtlı irtibat numaralarından birçok kez aramamıza rağmen kendisine ulaşamadık. Müşterimiz siparişini 27.04.2015 tarihinde vermiş olup, siparişin içerisinde tedarik süreçli (10 iş günü kargo teslim süresi olan) ürünü olduğu için herhangi bir gecikme söz konusu değildir. Taahhüt edilen süre içerisinde siparişi kargoya teslim edilecektir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri