19 Mart 2014

Modanisa (Modanisa.com) Alışveriş Sonrası Bilgisayarıma Virüs Yükledi.

Modanisa.com adresinden yapmış olduğum alışveriş sonrasında; e-posta adresime alışverişimi tamamladığıma dair bir posta geldi. Gönderen bölümünde Modanisa.com uzantılı bir e-posta kullanıldığı için bu postayı gereksiz ögeler bölümünden kaldırıp gelen kutusuna taşıdım. Ne olduysa ondan sonra oldu.

Bu e-posta ile bilgisayarıma virüs bulaştırmışlar. Ekranda web tarayıcı açıkken, sekmelerin tümünde (kendi kendine) Modanisa.com anasayfası açılıyor. Eset NOD32 ile tarama yaptım sonuç çıkmadı. Bir daha Modanisa.com'dan alışveriş yapmam.

Osman 2.888 Okunma

Cevaplar

  • Modanisa.com Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Osman Bey merhaba; İrtibat numaralarınızdan size ulaşamamaktayız. 0850 333 64 72 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

  • Osman'ın Teşekkür Mesajı20 Mart 2014

    20 Mart 2014 tarih ve saat 11:40'da modanisa.com sayfası yöneticilerinden olan Bülent Bey tarafından telefonla arandım. Bu olayın kendilerinin bilgisi dışında gerçekleşmiş olabileceğini, tarafıma gönderilen e-postalardan böyle bir virüs bulaşma durumunun olamayacağı belirtilmiştir. Modanisa.com adresinden tarafıma gelen e-postalar (incelenmek amacıyla) kendisine iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön