26 Kasım 2018
Yorum Yap
#11199810

Modamizbir.com Çok Düşük Kaliteli Ve Yırtık Ürün!

Sipariş no :695ca1365k olan siparişimin içerisindeki satın almış olduğum pantolon elime ulaştığında kumaş kalitesine takılmıştım toz çöp toplar diye düşünmüştüm sırf modelini beğendiğim için iade etmeyip bire süre giysem gene iyi dedim. Gidip terzide paça boyunu kendi boyuma göre ayarladım. Kumaş deseninin çok çizgili olması sebebi ile pantolonu giyip işe geldiğimde arka dikişinin sökük olduğunu fark ettim rezil bir durum. Tabi eve gidip değiştirene kadar otur kalk iyice büyük bir yırtık haline geldi. Ya insanların parasını nasıl bu kadar kolay alabiliyorsunuz nasıl böyle kötü kalitede bir ürünü bu fiyata satabiliyorsunuz. Ben bu siteden daha önce sorunsuz alışveriş yapmıştım ama bu olay üzerine bir daha ne bir ürün satın alırım ne de tanıdıklarıma bu siteden alışveriş yaptırırım. 70 TL hatta vade farkı ile 80 TL param çöp oldu.

Yeşim Yeşim 13.464 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yeşim27 Kasım 2018

    Ben ömrümde böyle iğrenç bir site görmedim! Ürün giyilmemiş olsa iade kabul ederdik kullanıcı hatası diyor bir de müşteri temsilcisi bayan arkadaş. İyi de bir kez giyildi ve yarım saat içerisinde ürün kalitesizliği kendini belli etti. Giymeden nasıl anlaşılacaktı ürünün kalitesizliği yarım saat içinde kendini belli edip sökülmeye başladı ürün bir baksın bakalım herkes kumaşın nasıl söküldüğüne bu kullanıcı hatası değil kumaş hatası örgü kumaş ve sökülüyor sürekli olarak örmeleri. Şu ürüne bakın bu nasıl kullanıcı hatası olabilir ya. Param resmen çöp oldu. Böyle iğrenç sıfır kaliteli bir ürünü sitelerinde satıp bir de sonra kullanıcı hatası diye müşteriye ürün bedelini kilitliyorlar. Ben asla bu parayı yanınıza bırakmam hata sizin hatanız ve ben tüm yasal haklarımı kullanacağım.

  • Yeşim27 Kasım 2018

    Resim bakabilir herkes bu nasıl bir kalitedir ya. Kumaş git gide sökülüyor dikiş falan tutmaz örgülü kumaş sökülüyor böyle bir ürün böyle bir kumaş kalitesi var mı ya ben ömrümde böyle bir şey görmedim yarım saat giydim ve sonuç bu inanılır gibi değil.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler