02 Ocak 2015

Modameyra.com Yanlış Beden Ürün Gönderdi

Gönül kolat imzalı triko tunik aldım, standart beden yazan tunik 50 beden göndermişler. Standart denildiği zaman akla en fazla 38 beden gelir bir de üzerinde 50 beden yazıyor. Faturayı da annem kaybettiğinden dolayı iade de edemedim ama bir daha alışveriş yapmayı asla düşünmüyorum, sorumsuz bir firma.

Ezgi 1.040 Okunma

Cevaplar

 • Ezgi'nin Teşekkür Mesajı21 Nisan 2015

  Firma ürünümü kabul etti ve iademi gerçekleştirdi bunun için çok teşekkür ederim inşalah bir daha böyle bir durumla karşılaşmayız tekrardan alışveriş yapabileceğim için mutluyum teşekkürler

 • Ezgi'nin Teşekkür Mesajı15 Nisan 2015

  Modameyraya teşekkür ediyorum uzun bir süre sonra iademi kabul edip paramı geri iade ettiler

 • Modameyra.com Temsilcisi15 Nisan 2015

  Ezgi Hanım, Para iadeniz hesabınıza yapılmıştır. modameyra.com 'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Modameyra.com Temsilcisi07 Nisan 2015

  Ezgi Hanım, Ürün tarafımıza ulaştığı gibi arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçip konu hakkında sizleri bilgilendirecektir. modameyra.com 'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Ezgi07 Nisan 2015

  Ben size ürünü göndermiş bulunmaktayım değerlendirmenizi bekliyorum

 • Modameyra.com Temsilcisi30 Mart 2015

  Merhaba Ezgi Hanım, Ürünü bize kargolayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden arkadaşlarımız ürün elimize ulaştıktan sonra tarafınıza dönüş yapacaklar ve konu hakkında sizi bilgilendireceklerdir. modameyra.com 'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Ezgi30 Mart 2015

  Aynı ürünün standart bedenini daha önce almştım zaten onu çok beğendiğimden dolayı başka rengini bir daha almak istedim ama bu gerçekten yolladığınız çok büyüktü. Şimdi ürünü size kargolayayım mı?

 • Modameyra.com Temsilcisi18 Mart 2015

  Merhaba Ezgi Hanım, Şikayetiniz ile alakalı inceleme yapılmıştır. Öncelikle böyle bir durumda kafanızda oluşan soru işaretlerinden dolayı ürünün bize iadesini yapabileceğinizin bilgisini vermek isteriz. Bununla birlikte tasarımcımız ile konuyu konuştuğumuzda ise üretim esnasında elbise etiketlerinden bir serinin yanlışlıkla tuniklere basıldığı bilgisini aldık. Ama konu olan tuniklerde bedenler standarttır ve bol kesimdir ürünün 50 beden olması gibi bir ihtiamal bulunmamaktadır. Normal koşullarda faturasız iade kabul etmemiz devlet tarafından yasaktır ama bu anlamda sizin mağduriyetinizin önüne geçebilmek adına modameyra.com olarak elimizden geleni yapıp iadeyi kabul etmeyi göze aldık. modameyra.com 'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön