02 Temmuz
#12202356

Modamerve'de Ürün İade Sorunu

Modamerve sitesinden bir adet siyah şifon elbise aldım ama aldığım elbisenin bir tarafı uzun bir tarafı kısa olduğu için kusurlu ürün kategorisinden iade etmek istedim. İradenin sürecinin nasıl olduğuna baktığımda bize gönderilmesi gereken bir formu doldurup iade iade sürecini başlatabildiğimizi öğrendim. Fakat bana gönderilen kargoda ürünle beraber o bahsedilen form yoktu.


Bununla ilgili site yetkilileriyle iletişime geçmek üzere müşteri temsilcilerini aradım. Önümde bekleyen 9 kişinin olduğunu beklememi söyleyen bir anons yayımlandı ve bekledim. Kişi sayısı 6'ya düştüğünde telefon suratıma kapandı. Tekrar tekrar aradım fakat telefon her defasında suratıma kapandı. Mail yolu ile iletişime geçmeye çalıştım fakat geri dönüş sağlanmadı. Bununla ilgili gereken işlemin yapılmasını rica ediyorum.

Rümeysagül Rümeysagül 1.623 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Rümeysagül'ın Teşekkür Mesajı12 Temmuz

    İlginiz için teşekkür ederim

  • Modamerve Temsilcisi02 Temmuz

    Sayın Müşterimiz; İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili inceleme yapılmıştır. Yaşamış olduğunuz sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüşmesi için müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili size daha hızlı dönebilmemiz için lütfen 0212 441 23 23 numaralı müşteri hizmetlerimizden bize ulaşınız. Saygılarımızla ModaMerve.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları