28 Haziran
#12185116

Modamerve'de Telefon Açılmıyor

Tam yarım saat boyunca telefon açılmıyor 15 kişi bekliyor diyor 1'e kadar 30 dakikada düşüyor. Canınız isterse açıyorsunuz istemezse küfür eder gibi kapatıyorsunuz. WhatsApp hattımız var diyorsunuz yazınca ilk başta buyurun sonra görüldü atıyorsunuz.


Sikayetvar.com ile ilgilendiğiniz kadar normalde ilgilenin. Şimdi buraya numara yazıp sizi aradık ya da siz arayın demeyin. Yalan söylüyorsunuz. Konuyla ilgili Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapıyorum.

Seyit Seyit 1.162 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Seyit'in Teşekkür Mesajı06 Temmuz

    Tam olarak bir teşekkür sayılmaz sonuçta bir sorun yaşandı buraya şikayet yazıldı buna bağlı olarak dönüş yapıldı ama melike hanıma ilgisinden teşekkür ederim. Yalnızca çağrı merkezinin düzelmesi gerekiyor sürecin daha hızlı olması sağlanmalı.

  • Modamerve Temsilcisi28 Haziran

    Sayın Müşterimiz; İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili inceleme yapılmıştır. Yaşamış olduğunuz sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüşmesi için müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili size daha hızlı dönebilmemiz için lütfen 0212 441 23 23 numaralı müşteri hizmetlerimizden bize ulaşınız. Saygılarımızla ModaMerve.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler