21 Eylül 2018
#10932329

Modamerve İadem Yapılmadı!

Ürünü göndereli neredeyse bir ay oluyor hala iadem yapılmadı. Müşteri temsilcisine bağlanmak başlı başına rezalet zaten sürekli bekliyorsun tam bağlanıyor telefonu kapatıyorlar, hadi bağlanmayı başarabildin cevap olarak şu tarihte iadeniz olacak diye sürekli oyalıyorlar. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Sonay Sonay 1.162 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sonay07 Şubat

  Ağustos 2018 de Modamerve'den aldığım ürünü iade için geri göndermiştim iademi yapmadılar, müşteri temsilcilerine bağlanamıyorsun şu gün iade olacak diye dolandırıyorlar hatta buraya yazdıktan sonra bna geri dönüş yaptılar iadeniz şu gün olacak şikayetinizi kaldırır mısınız diye ve iadem yine olmadı ve şu an Şubat 2019 da arıyorlar iadeniz hafta içi ilk iş günü içinde gerçekleşecek şikayetinizi olumlu sonuçlandırır mısınız diye, resmen rezalet hem dolandırıyorlar hem de yüzsüz bir şekilde arayıp şikayeti geri alın diyorlar. Sakın alışveriş yapmayın.

 • Sonay08 Ekim 2018

  Modamerve 04.10.2018 tarihinde bana WhatsApp dan mesaj atıyor iadeniz 05.10.2018 de yapılacak diyor ve şikayetimi olumlu sonuçlandırmamı istiyor, ve bugün ayın 8 i yazıyorum WhatsApp dan iadem yapılmadı hala diye cevap vermiyorlar, sayın yetkililer iadem yapılana kadar buraya yazmaya devam edeceğim ve buradan da sonuç alamazsam hukuki işlem başlatacağım.

 • Sonay03 Ekim 2018

  2 ay oluyor hala iadem yapılmadı, ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?

 • Modamerve Temsilcisi03 Ekim 2018

  Sayın Müşterimiz .; İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili inceleme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize [email protected] adresimizden, https://www.modamerve.com/iletisim veya 0212 441 23 23 numaralı müşteri hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. . Saygılarımızla ModaMerve.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları