30 Ocak
#11519695

Modamerve Çelişkili Konuşuyor!

Modamerve'den sipariş verdim. Ürünlerin paketlemesi kötü! Ürünlerin kalitesinden söz etmek bile istemiyorum. Elime bugün ulaştı ve hemen iade etmek istediğimi yazdım. WhatsApp üzerinden benimle iletişime geçen müşteri temsilcisi bazı ürünlerin iade ve değişimi yok dedi. Bende tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğimi söyledim. Telefon ile müşteri hizmetlerini aradım. Bu seferde iade yapabilirsiniz dediler. Bunu WhatsApp üzerinden ilettiğimde yapamazsınız dediler. Bugün iademi gönderiyorum. Benim en doğal hakkım iade etmek! Böyle tutarsız bir firma görmedim!

Ceren Ceren 1.489 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Modamerve Temsilcisi20 Mart

    Sayın Müşterimiz .; İade işleminiz 26.02.2019 Tarihinde gerçekleştirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize [email protected] adresimizden, https://www.modamerve.com/iletisim veya 0212 441 23 23 numaralı müşteri hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. . Saygılarımızla ModaMerve.com Müşteri Hizmetleri

  • Ceren26 Şubat

    Bir ayı geçkin Modamerve sitesinden alışveriş yaptım. Gerçekten keşke yapmasaymışım. Tam bir rezillik! Tam bir fiyasko! İademi bugün yarın diye diye yapmıyorlar. Gece yazıyorsun mesai saati diyorlar, gündüz yazıyorsun iade departmanına ilettik diyor. Ama hiçbir şekilde ne cevap alıyorsun ne de iadeni! Kesinlikle tavsiye etmiyorum! Modamerve kullanıcı yorumu olarak şunu söylüyorum kesinlikle bir kere olsun bile tercih etmeyin!

Ziyaretçi Yorumları