Modalife Sürekli Eksik Parça

Aygül Aygül14 Eylül 18:57

Aydın Söke Modalife şubesinden 2-3 set ürün aldım. İlk teslimata geldiklerinde eksik ürünlerle geldiler ardından ikinci kez gelmelerinde depolarını su bastığı gerekçesi ile kırık parça ve eksik parçalarla geldiler diğer teslimatta temin edileceğini söylediler. Bugün hala eksik ürün ve parçalarla teslimata geliyorlar. Üstelik sabah arayıp eksik ürünlerin de tamamlanmasını rica ettiğim halde. Tüm yerlere gerekli şikayetlerimi sürdüreceğim. Ne indirim ne bir telafi yapılmadığı halde bu kadar iyi niyet kullanılamaz. Acilen dönüş bekliyorum ama eminim o da eksik yapılır.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Aygül 6 gün önce

Bu şikayetimin üzerine görüştüğüm herkes gerçekten çok ilgiliydi. Ancak ben haftalarca bekledikten sonra muhasebe birimi beni teslim almadığınız siparişleriniz olduğu için iade yapamayacağız diye arıyor. Arada o kadar kopukluklar var ki. Ancak özellikle muhasebe biriminden görüştüğüm hanımefendi o kadar naif ve ilgiliydi ki beni fazlasıyla yumuşattı kendisi ile konuştuk bölge müdürlerinin telefon açtığını ve iademin hızlandırılacağını bizzat ilgileneceklerini 1 hafta içerisinde yapılacağını vs söyledi. Ancak hala ve hala yapılan bir iade yok. Teslimat süresince zaten fazlasıyla sorun yaşadık evime 4 kez teslimat elemanları girip çıktı maske koruma asla da yoktu ve bunu telefonda da dile getirdim. Özellikle de pandemi süresindeyken kimse bu kadar kabul edemez. Ve üstelik ne bir indirim ne bir telafi hediye vs teklif dahi edilmedi. Meblağ küçük ya da büyük bu önemli değil ama pandemi bahane edilerek bir müşteri asla ve asla bu kadar dalga geçer gibi bekletilemez. Kurumsal firma başlığı altında yapılabilecek hareketler değil bunlar. Lütfen ve lütfen artık bu ufacık işlem için ne ben ne de çalışanlar meşgul olup durmasın.

Modalife Logo Modalife 15 Eylül 11:15

Sayın Aygül B. Ürünlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 66 32 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Modalife İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler