Modalife Para İadesi Yapmıyor

Sabri Sabri18 Eylül 00:38

Ağustos ayında düğün sebebiyle 17 bin tl peşin ödeyerek. Modalife İstanbul Büyükçekmece şubesinden sipariş verdiğim yatak odası koltuk takımı yemek masası ve TV ünitesini düğünümün iptal olması nedeniyle daha ürünleri teslim almadan şubeye giderek iptal edilmesini almaktan vazgeçtiğimi söyledim yetkili beyefendi kesinlikle iade olmayacağını söyledi. 

Ürünleri teslim aldıktan sonra 14 gün yasal olarak iade hakkım olduğunu söylediğimde istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz. Ürünleri iade alamayacaklarını söylediler avukatımız şirkete ihtarname çekmemize rağmen dönüş yapılmadı. Bu hafta davamızı açacağız. Modalife mobilyadan sipariş vermek isteyenler bir daha düşünüp karar versinler şu an mağduruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Modalife Logo Modalife 18 Eylül 09:42

Sayın Sabri Y. Ürünlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 66 32 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Modalife İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler