09 Ocak 2014

Modalife Mobilya'dan Aldığım TV Ünitesi Sorunlu!

2013 Yılı Ekim ayı sonunda Modalife Mobilya Pendik şubesinden köşe takımı ve tv ünitesi aldım. Ünite geldiği günden beri sorunlu ilk geldiğinde çekmeceleri çalışmıyordu servis göndeririz bakmaları için dediler ve gittiler. Defalarca servisi aradık servis yönlendireceğiz dediler. Her defasında beklettiler. Şimdide ünite ortasından çökmeye başladı. TV mi bile asamıyorum iyice parçalanacak diye.

Ürünün her tarafı dökülüyor.En son 4 Ocak cumartesi günü konuştum servis yönlendireceğiz dediler yine ama gün saat belirtemiyoruz dediler. Sonra yine hiçbir şekilde dönüş yapan olmadı.
Ben ürün değişimi yada paramın iadesini istiyorum kimseyi muhatap olarak bulamadım. Desteğinizi rica ederim.

Sema 1.620 Okunma

Cevaplar

  • Modalife Mobilya Temsilcisi08 Şubat 2014

    müşterinin para iadesi 14/01/2013 tarihinde yapılmıştır. modalife ile herhangi bire bağı kalmamıştır. ürün teslim edilmiş ve çıkan sorun 1 hafta ,içinde çözülceği bilgisi verilmesine rağmen, hemen ,istiyorum, derhal istiyorum diyerek zora sokmuştur ürünlerine müdehalemizi. bu yüzden satışını iptal etmiş ve parasını iade etmiş bulunmaktayız.

  • Modalife Mobilya Temsilcisi11 Ocak 2014

    Konu ile alakalı gerekli araştırma başlatılmış olup,en kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Modalife Mobilya'nın Türkiye Genelinde 500.000 'e Yakın Müşterisi Bulunmaktadır. 20 ilde 155 Adet Kendisine Ait Mobilya Mağazaları Bulunmaktadır. 90,000 m2 Kapalı Alanda 2 Adet Fabrikası Bulunmaktadır. 2000 e Yakın Personeli Bulunmaktadır. Kendisi Üretip,Kendisi Satan, Türkiye'nin EN Büyük Mobilya üreticisidir. Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi,Garanti Belgeleri ve Toplam Kalite (ISO:9001:2008) Belgesi bulunmaktadır. %100Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır ::Daha Hızlı Sonuçlar İçin:: Teknik Servis talepleriniz ,İstekleriniz ve önerileriniz için www.modalife.com Adresini kullanabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön