Modalife Mobilya'dan Aldığım Rüya Köşe Takımında Tasarım Hatası Var.

Muhammet D. |

1.7.2014 tarihinde yeni aldığımız Rüya Köşe Takımı evimize gelen Modalife elemanları tarafından kuruldu. Hiçbir sorun olmadığına dair kağıt imzalatıp gittiler. 15 dakika sonra koltuğa oturmam ile kendi kendine açıldığını fark ettim. Kurulum elemanlarını arayıp durumu ilettim. Ayaktaki tekerleklerin mandalını kapatmam gerektiği söylendi.

Tekerin mandalını kapatıp denememle oturma grubunun tekrar hareket ettiğini, bunun nedeninin mandal olmadığını, tekerin yerde kaydığını gördüm. Montaj personelini tekrar aradım durumu ilettim. Bir gün sonra servisten randevu alıp bana yönlendireceklerini beyan ettiler. Ben tasarım hatası olan bu ürünü iadesini istiyorum. Tamir edilemez tasarım hatası var!

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  12:06

  Müşterimizin sorunları 03/07/14 tarihinde giderilmiştir.

  Her türlü istek ve talepleriniz için;
  www.modalife.com ya da 4446632 iletişim numaralarından bize ulaşabilrsiniz.

 • Muhammet D.
  08 Temmuz
  11:26

  ürüne parça eklediler... kendi hatalarından dolayı 2 gün bir parça beklemek zorunda kaldım... Kurum verebileceği servis ağından fazla ürün satıyor zannımca. Zaman sıkıntısı olmayan kişiler tercihini bu markadan yana kulanabilir.

 • 03 Temmuz
  10:52

  Müşteri ile iletişime geçilmiş olup,konu ile ilgili bilgiler verilmiştir.03/07/14 tarihinde tarafına yönlendirim yapılacaktır.

  Her türlü istek ve talepleriniz için;
  www.modalife.com ya da 4446632 hatlardan bize ulaşabilrsiniz.

 • Muhammet D.
  02 Temmuz
  13:04

  3.7.2014 tarihine servis randevusu verildi. Bir parça takıcaklarmış. bu parça takılmadan sattıkları için yaşadığım mağduriyeti bir yana bırakıyorum. parçayı taktıklarında koltuk hala açılmaya devam ederse ürünü iade etmekten başka bir opsiyon kabul etmiyorum.