27 Ağustos
#12502959

Modalife Oturma Grubunda Renk Solması Oldu

Modalife'tan almış olduğumuz oturma grubu fabrika hatasından dolayı kumaşın renginde solma yaptı tekrar tekrar aramamıza rağmen değişim yapmadılar. Teknik servisin eve gelip kırlentleri götürüp kumaşlarını değiştirip tahlil yaptırıp herhangi bir temizleyici madde kullanılmadığını tespit edip kırlentleri geri getirmesi bize bunun tüketici hatasını olmadığını söyleyip bölgeye tüketici hatası olarak bildirmesi ve bizimle hiç kimsenin adam gibi ilgilenmemelerinden dolayı şikayetim var. Oturma grubunun birebir değiştirilmesini istiyorum.

Selçuk Selçuk 1.745 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selçuk01 Ekim

    En kısa sürede geri döneceğiz dediniz ama hala bir geri dönüş olmadı. Eğer geri dönüş yapmayacaksanız Tüketici Hakları'na şikayet dilekçesi yazacağım ya da avukat tutup firmanıza dava açacağım.

  • Modalife Mobilya Temsilcisi29 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 66 32 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Modalife Mobilya Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları