06 Eylül
#12561133

Modalife Mobilya Yanlış Ürün, Amatör Teslimat

Batıkent Ankara şubesinden aldığım mekanizmalı köşe takımı belirtilen tarihte mekanizmasız olarak gönderildi. Arayıp değişim talep ettiğimde bir sonraki haftaya doğru ürünün teslim edileceği söylendi. 10 gün sonra bana dönüş yapıldı, gün içerisinde teslim edileceği söylendi, ancak bir saat belirtilmedi. Akşama kadar bekledim ses yok, şimdi programım var çıkmam gerekiyor diyorum, akşam 10'a kadar gelebilir deniyor.


Cumartesiye de alamazlarmış, çünkü programları aksarmış. Haftaya da ben şehir dışındayım. Geciktikçe gecikiyor. Bayi taşeron nakliye firmasına bahane buluyor, nakliye bayi bunu verdi ben bilmem diyor, online destek bayi ayrı diyor, kurumsallık sıfır, amatörlük diz boyu. Bir daha asla.

Arda Arda 1.221 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Modalife Mobilya Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, ARDA K. Ürünlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 66 32 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Modalife Mobilya Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları