04 Eylül 2013 #1988903

Modalife Mobilya Ürün Kurulum Sorunu!

17 temmuzda Modalife Mobilya Bağcılar şubesinden aldığımız ürünün kurulumunda sıkıntı yaşadık, şöyleki; yatak odasının sürgülü kapaklarını yanlış taktıkları gibi aynasını da kırdılar. Bu sorunu 1 hafta da çözdüler. Koltuklarla ilgili kurulum sırasında yırttıkları deri kısımları ve tekli koltuğun sallanma sıkıntısını bayramdan sonra ki hafta çözeceklerini söylediler. Aslında daha önce müdür yardımcısı baktığında koltuğun birinin tamamen değişmesi gerektiğini söylemişti. Sonra gelenler ise sanki hata bizden kaynaklanıyormuş gibi evde tamirat yapmaktan bahsediyorlar, onuda kabul etmemize rağmen ve üzerinden haftalar geçmesine rağmen telefonla yaptığımız görüşmelerde bize yanlış söyleyip oyalayıp ilgilenmiyorlar.

Musa 270 Okunma

Cevaplar

 • Modalife Mobilya Temsilcisi26 Ekim 2013

  Müşterinin sorunları gidirilmiş olup,yaşanılan aksaklıktan dolayı müşterimize gerekli açıklamalar yapılmıştır.

 • Modalife Mobilya Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin ürünlerle alakalı olan sorunları giderilmiş olup, elimizde olmayan sebeplerden dolayı ,yaşanılan aksaklıktan dolayı, müşterimizden özür diler, almış olduğu ürünleri güle güle günlerde kullanmasını temenni ederiz. www.modalife.com.

 • Musa08 Eylül 2013

  Bu firma müşterisi olanlara Rabbim sabır versin,o hataya bi daha düşmem...

 • Musa08 Eylül 2013

  Bir daha bu firmadan kesinlikle alışveriş yapmam,eş,dost ve akrabalarıma da bu firmanın yaptıklarından bahsederek uzak durmalarını salık vereceğim.

 • Musa08 Eylül 2013

  Firma yaklaşık 1,5 ay sonra servis gönderdi,düşünebiliyomusunuz kendi nakliye personelleri tarafından yırtılan oturma grubum tamir edilerek çözüme kavuşturuldu...

 • Modalife Mobilya Temsilcisi07 Eylül 2013

  Modalife Mobilya'nın Türkiye Genelinde 500.000 'e Yakın Müşterisi Bulunmaktadır. 20 ilde 155 Adet Kendisine Ait Mobilya Mağazaları Bulunmaktadır. 90,000 m2 Kapalı Alanda 2 Adet Fabrikası Bulunmaktadır. 2000 e Yakın Personeli Bulunmaktadır. Kendisi Üretip,Kendisi Satan, Türkiye'nin EN Büyük Mobilya üreticisidir. Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi,Garanti Belgeleri ve Toplam Kalite (ISO:9001:2008) Belgesi bulunmaktadır. %100Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır ::Daha Hızlı Sonuçlar İçin:: Teknik Servis talepleriniz ,İstekleriniz ve önerileriniz için www.modalife.com Adresini kullanabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön