17 Eylül
#12623262

Modalife Mobilya Ürün Hatası

Gaziantep Karşıyaka Modalife şubesinden en pahalı düğün takımını aldım. Örnek kumaşlar koltukların gösterildi. Şimdi kuruluma geldiklerinde krem beyaz koltuk takımı yüzleri yerine gri sari döşemeli koltuk takımı gelmiştir. Bu sorunun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum.

Eda Eda 1.576 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Eda22 Eylül

  Hâlâ bir dönüş yapan olmadı. Bõyle kurumsal bir firmaya yazıklar olsun.

 • Eda20 Eylül

  Üç gün geçti hâlâ bir dönüş yapılmadı

 • Modalife Mobilya Temsilcisi19 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 66 32 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Modalife Mobilya Müşteri Hizmetleri

 • Eda18 Eylül

  Gaziantep Şehitkamil Karşıyaka şubesinden en yüksek fiyatta düğün paketini almış bulunmaktayım. Kuruluma gelindiğinde örnek gösterilen kumaşta oturma grubu döşemem gelmemiştir. Sandalye döşemem istenilen kumasken koltuklar farklıdır. Gidip belirtip gösterdiğim halde çalışanda yanlışlık olduğunu evet farklı renkler dediği halde müdürümüze iletelim denilip tekrar dönüş yapılmamıştır. Bu hatanın en kısa zamanda düzeltmesini talep ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları