30 Haziran 2015

Modalife Mobilya Kusurlu Ürün!

Modalife Mobilya'dan almış olduğumuz televizyon altlığı köşesi kusurlu olarak geldi. Kuruluma geldiğinde fark edemedik daha sonra 1 saat içerisinde almış olduğumuz Kaynarca şubesine hasarlı yerin resimlerini atıp bize en kısa süre zarfında dönüş yapılacağını söylendi ancak yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen bir dönüş olmadı.

Kemal 514 Okunma

Cevaplar

 • Kemal06 Temmuz 2015

  Modalife Ankara Bölge Müdürlüğündeki Ünal Beyin durumla ilgilenmesi sonucunda bayramdan sonra mobilyanın değiştirilmesine gün vererek durumun ivedikle çözüleceğini söyledi.

 • Modalife Mobilya Temsilcisi30 Haziran 2015

  konunun ne olduğunu anlamak için müşterimiz arandı abisi sabri bey telefona çıktı kemal beyin numarasını verdi bu numaradan ulaşın diyerek fakat 4-5 sefer aramamıza rağmen müşteri telefonu açmıyor

 • Kemal30 Haziran 2015

  Modalife hızlı dönüş yaparak açıkçası beni şaşırttı ancak yine birbirinden habersiz bir yapılanma sürekli birbirlerine aktarım yaparak insanları oyalamaya çalışması ve hiçbir kurumsallık anlayışı olamadan karşınızdaki kişinin sizinle konuşmasında bir değişiklik olmadığını tekrardan gördük. Aranıyorum ama arayan kişi bile konunun ne olduğunu bilmiyo hatta size bugün teslimat mı yapılacak gibi soru yöneltiyo birbirlerinden habersiz sadece aramak için aranılmış göz boyamaktan başka bir şeyin yapılmadığı telefonda şikayetimin bile dinlenip değerlendirileceğini düşünmedim bir kurum.

 • Modalife Mobilya Temsilcisi30 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 444 66 32 numaralı iletişim hattımıza yada www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, MODALİFE Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön