05 Ağustos
#12388136

Modalife Mobilya Ankara Keçiören Şubesi Kırık Koltuk Getirdi!

Ankara Keçiören Modalife mağazasından Grand düğün paketini aldık. Evimize mobilya kurulumu için geldiler. Üçlü koltuğumun kırık olduğunu fark ettik ve geri götürdüler. Birkaç gün sonra üçlü koltuğumu getirdiler ancak ayak getirmedikleri için kurulumunu yapamadan gittiler. Ve berjerimin kol kısmında kumaş kabarmasını fark ettik servise söylediğimizde elinizle düzeltin kumaş düzelir dediler ancak diğer berjer, le karşılaştırdığımızda Sorun olduğunu anladık biri düzgün biri arızalı.


05.08.2019 tarihine gün verdiler ama henüz gelmediler ve berjerimi değiştirmediler. Milyarlar verip mobilya alıyoruz ama müşteri memnuniyeti yok. Hizmet yok servis yok. Yardımcı olan kimse yok. Servis zaten yetersiz. Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım. Ürünlerimin değişmesini istiyorum paramla rezil oluyoruz.

Merve Merve 2.139 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Modalife Mobilya Temsilcisi07 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 66 32 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Modalife Mobilya Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları