26 Şubat 2015

Modalife Mobilya 4 Aydır Koltuk Takımımın Ayakları Hala Gelmedi

Modalife Mobilya'dan 5 ay önce koltuk takımı aldım.
2 hafta sonra koltuk takımım geldi fakat yanlış koltuk takımı neyse onları kullanmaya başladım ve geri hemen aradım bunlar yanlış diye tamam deyip yenisini 2 hafta sonra gönderdiler ve bu da yanlış koltuk takımı geri gönderdim ve en sonunda 2 hafta sonra doğrusunu gönderdiler fakat bu sefer de koltuk takımımın ayakları yok.


Tam 4 aydır uğraşıyorum fakat ne telefonlarımı açıyorlar ne de ayakları getiriyorlar ve son kez şunu da ekleyeyim beni en başta yanılttı size hediye çeki vereceğiz diye onu da vermediler.
Modalife firmasından alışveriş yaptığım için çok pişmanım ürünü sattıktan sonra ne ilgilenme var nede arkasında durma var.

Rıdvan 1.433 Okunma

Cevaplar

 • Rıdvan20 Mart 2015

  Koltuk ayaklarını getirmeleri halinde şikayetimi geri çekmemi istediler, eğer şikayetimi geri çekmediğim takdirde koltuk ayaklarını getirmeyecekleri ile tehdit ettiler. Ayrıca hala söz verdikleri 1000 TL hediye çekini vermediler. Eşyaları aldığım mağazadaki satış görevlisi arkadaşa danıştım ve bizde böyle bir uygulama yok size hediye çeki vermeyeceğiz dediler. Madem böyle bir uygulama yok neden tüketiciyi kandırıyorsunuz? Son eklemek istediğim ise sattıkları malzemeler hiç iyi değil buradan herkes öğrensin. Bu şikayetim size son uyarı eğer verdiğiniz sözü yerine getirmezseniz eğer tüketici hakları mahkemesine başvuru yapacağım ve ne gerekiyorsa yerine getireceğim.

 • Rıdvan03 Mart 2015

  Ayrıca modalife Sultanbeyli sevkiyattaki arkadaşlarla görüşmemiz de hafta içi çalıştığım için evde yokum cumartesi günü getireceklerini bildirmişlerdi. Eğer yarın getirirseniz evde olmam boşuna getirmeyin yarın. Eğer getircekseniz cumartesi günü getirin.

 • Rıdvan03 Mart 2015

  Mahmekemede görüşürüz o zamana ancak gönderirirsiniz ayakları bende orada alırım sizden hem ayakları hem de mağduriyetimin karşılığını...

 • Modalife Mobilya Temsilcisi03 Mart 2015

  müşteri ile görüşülmüştür.müşterimize özel koltuk ayakları tedarik edilmiştir. 04,03,2015 tarihinde koltuk ayakları değişecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön