Modalife Mobilya Ürün Teslimatı Ve Tadilat Sonrasında Defalarca Geleceklerini Bildirip Gelmemeleri!

Ayhan D. |

Modalife Mobilya Ankara Keklik şubesinden bir mobilya aldık, teslimatında bir sürü sorun yaşadık, defalarca bugün getireceğiz diye işten izin almama neden oldular ama getirmediler. Getirdiklerinde ise akşam 20.00 civarı idi. Apar topar bıraktılar. Sonra ürünün defolu olduğunu fark ettik. Şube ile iletişime geçtik, 10 gün sonra birileri yine gün boyu bekletip gece yarısı gelip mobilyayı götürdüler. Bugün tadilattan getireceklerini söylediler. Gecenin 23.00 oldu saat ve hala getirmediler. Bu gayri ciddi tutum şirketinizin genel bir sorunu olduğunu buradaki şikayetlerden anlıyoruz.

Etiketler :

Geç Teslimat Kurulum-Montaj Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  10:18

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir.

  Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri