Modalife Mobilya Umursamazlık!

Nazım D. |

27.08.15 tarihinde Mamak Modalife Mobilya Mobilya şubesinden mobilya takımı aldık. Parasını peşin olarak verdik. Bir kısmını bekletmediler bile sipariş düşmezmiş yalanı ile. Teslim tarihi 11.09.15 idi. Fakat ürünler teyit etmemize rağmen 18.09.15 tarihinde eksik olarak teslim edildi. Koltuk takımının 21 Pazartesi veya en geç 22'si salı teslim edilecekti fakat şu tarih itibarıyla ne verdikleri taahhüt süresini ne de telefonla görüşüp verdikleri sözleri tutmadılar. Yasal yolları ve haklarımı kullanacağımı kendilerine beyan etmeme rağmen bir türlü müşteri temsilcileri şikayetlerimiz değerlendirip geri bildirimde bulunmadılar. Sözde 1 günde teslim. Sizden çözüm bekliyorum en kısa sürede.

Etiketler :

Geç Teslimat Eksik Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  10:13

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir.

  Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri