Modalife Mobilya Teslimat Problemi!

Mehmet Akif B. |

28.07.2015 tarihinde vermiş olduğum düğün paketi için en geç 07.09.2015 tarihinde teslim olacak şeklinde anlaşma yaptık. Parasını peşin ödememe rağme 29.09.2015 tarihine kadar ürünüm teslim edilmedi. Bu güne kadar 18 kez müşteri hizmetlerini aradım 2 ya da 3 kez görüşebildim her seferinde ya yüzüme kapandı ya da biz sizi ararız dediler ve aramadılar bana satış yapan elemanlarının işten ayrıldığını belirtiyorlar. Fakat başka numaradan ararsam bana satış yapan elemana ulaşıyorum.

Halen ne ürün teslimi için tarih verdiler ne de paramı iade ettiler. Tüketici haklarına başvuracağımı bildirdiğim zamanda ne yaparsan yap şeklinde cevap aldım kesinlikle uzak durun kurumsal bir firma değiller.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Akif B.
  29 Eylül
  15:26

  Bu cavabı vermediginiz kimse var mi acaba matbu olarak verilen cevap yasal hakkimi sonuna kadar alicam sizden

 • 29 Eylül
  14:56

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir.

  Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri