Modalife Mobilya Teslim Tarihinin Sürekli Ertelenmesi ve Montajın Yapılmaması.

Şevval E. |

06,10,2015 tarihinde Modalife Mobilya'dan satın aldığımız genç odası takımının 15 gün içerisinde teslim edileceği söylendi fakat sürekli erteleyip durdular. En sonunda iptal ettireceğimiz için mobilyaları getirdiler. Montaj ücretini peşin almalarına rağmen hala kurulumunu yapmadılar. Yine bahaneler uydurarak ertelemeye çalışıyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevval E.
  29 Kasım
  21:30

  Mobilyaların montajı geçte olsa yapıldı fakat yeni sorunlarımız ortaya çıktı. Gardolap kapaklarının hepsi hasarlı olduğu yetkililer tarafından tespit edildi ve değiştirileceği söylendiği halde aradan bir ay geçmesine rağmen değiştirilmedi. Şubedeki yetkililer bugün gelecek, yarın gelecek diye her gittiğimizde bizi oyaladılar. En kısa zamanda kapakların değiştirilmesini rice ederim.

 • 04 Kasım
  10:15

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir.

  Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri