11 Eylül

Modalife Mobilya  Teşhir Ürünü İle Gelen Ürün Farklı!

Modalife web sitesi üzerinden bir köşe takımı beğendim. Modalife Ankara Sincan şubesinde ön görüşme yaptım. Sonrasında bir sürpriz ile de karşılaşmamak için ürün özellikleri ve kalitesini görmek için Ankara Şaşmaz şubesine gittim ve ürünü orada inceledim ve hoşuma gitti. Daha önceden Sincan şubede görüştüğüm için ve oradaki arkadaş benimle ilgilendiği için satış onun hakkı diye düşünerek Sincan şubeye gidip satın alma işlemini gerçekleştirdim.

Renk farkında fiyat farkı oluyormuş onu da ödedim. Sonuç olarak evime 20 gün sonra yastıkları seçtiğimden farklı renkte, şaşmaz şubedeki üründe bulunmayan kafa dayama özelliği diye bir özellik, kumaşı bölgesel aşınmalar ve delikler olan ürünü evime getirdiler. Personel olay ile ilgili sürekli ilgileneceğiz diyor, sürekli bölge ile görüşeceğiz diyorlar ama alınan bir aksiyon yok maalesef. Modalife gösterilen ürün başka gelen ürün başka.

Serkan 997 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 12 Eylül

    WhatsApp dan yazdım, Facebook tan yazdım, faks çektim, online yazışmaya yazdım cevap yok henüz ve aradım telefon ilede ulaşılamıyor.

  • Serkan 11 Eylül

    Sincan şube personeli konu ile ilgilenmekte olup bu ilgilerinden dolayı sorun çözülürse şikayeti sileceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön