Modalife Mobilya Servis Yine Gelmedi!

Hakan K. |

Modalife Mobilya'dan 7 bin liralık mobilya ve koltuk takımı aldım şubat ayında koltuk takımları gelir gelmez sorunlu çıktı ve servisi aradım ilgileneceklerini söylediler ve gelen elemanlar resim çekti gitti ve yapılacak bir şey olmadıklarını söylediler, şubat ayından beri servis bekliyorum ve ne gelen var ne giden. Şikayetvar aracılığı ile şikayette bulundum ve arayıp şikayeti kaldırmamı ve gerekeni yapılacağını söylediler bende samimiyetlerine güvenip kaldırdım. 15 gün sonrasına servis yazıldı ve bugün gelmesi gereken servis yine gelmedi. Ucuz olmasının sebebi olmayan servis ve olmayan garanti her şey satıncaya parayı alıncaya kadarmış.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  05 Mayıs
  12:49

  Hala servis gelecek böyle mi dikkate alınıyor

 • 09 Ekim
  10:18

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir.

  Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri