Modalife Mobilya Pamuklanma Oldu!

Süreyya Anatça A. |

Şubat ayında Modalife firmasından Deluxe Bugattı adlı oturma grubunu internet üzerinden sipariş vererek getirttik. Kurulum günü ürünlerin köşeleri darbeliydi, kurulum görevlileri bu durumun taşımadan değil stoklanmadan kaynaklandığını belirttiler. Görevlininde şahit olduğu bu durumu whatsapp yardımıyla ilgili yerlere ulaştırıp iletmemize rağmen hiçbir geri dönüş yapılmamıştır. Ayrıca ilk bir ay içinde pamuklanma gerçekleşmiştir. Modalife'ın en gözde ve pahalı ürününü satın alan müşteri olarak bu durumdan şikayetçiyiz ve gereğinin yapılarak mağduriyetimizin giderilmesini rica ederiz.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  11:10

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir.

  Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri