Modalife Mobilya Koltuk Takımı Kusuru!

Nilgün T. |

Yaklaşık bir yıl önce almış olduğum koltuk takımı üzerinde leke bırakmaktadır. Herhangi bir şey dökülse de ya da temizlik için silindiğin de bile izleri kalmaktadır ve zamanla siyahlaşmaktadır. Bu durumu gerekli mağazaya bildirdikleri gelip fotoğraflarını çektiler fakat yeterli ilgi olduğunu düşünmüyorum mobilyanın her yerinde ufak ufak lekelenmeler mevcuttur kısa zamanda bu konuda geri dönülmesi ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Sonuçta garanti kapsamında belli şartlar var ve tüketici hakkımızı kullanarak bunu talep ediyorum.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilgün T.
  25 Haziran
  15:06

  Yaklaşık bir hafta önce bu şikayetimi bildirmiştim Ankara\'dan dönüş yapılmış gayet ilgilenilmiş gibiydi buradan temsilcide benimle iletişime geçti bizi mağdur bırakmayacağını söylemiş ve bugün de elemanlarını gönderip mobilyaları kontrol ettireceğini söylemişti fakat bugün herhangi bir dönüş yapılmadı üstelik ben iki kere aradım durum hakkında bilgi almak için ama telefonlarım açılmadı, geri dönüş de olmadı demek ki baştan savma yapılıyor bir şeyler müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu anlamış oldum. Hakkımızı daha ciddi aramadıkça gerçek ilgi olmayacak sanırım.

 • Nilgün T.
  18 Haziran
  16:24

  Ünal bey ile iletişime geçildi Teşekkürler

 • Nilgün T.
  18 Haziran
  16:03

  Firma ile irtibata geçildi

 • 18 Haziran
  09:01

  Değerli Müşterimiz,

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 444 66 32 numaralı iletişim hattımıza yada www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri