08 Eylül

Modalife Mobilya Kalitesiz Hizmet Sunuyor!

"Dilediğiniz her yere bizi şikayet edin" diyen bir Modalife şubesi üzerine şikayetimi paylaşıyorum. Kimse kendini Modalife markası ve müşteriden üstün göremez. Satışını yaptığınız bütün hizmetlerin aslında Modalife tarafından karşılanamadığının haberi Modalife'ta mevcut bile değil ki şikayetimi Modalife ile paylaştığımda kaale alınıp cevap bile alamadım. Kalitesiz argo konuşan teknik hizmeti, satış yalanları ve olmayan ürünleri pazarlama stratejisi ile gerçekten piyasada nadir mobilya markası. İşin daha ilginç yani Modalife markasının şubeleri ve teknik servisi tarafından lekelendiğini bile bilemiyor olması. Denetleme mekanizması çalışmayan bir firma. Halbuki tek yapması gereken müşterinin parasını almak değil doğru hizmeti doğru şekilde vermek. Sürümünden kazandığınız kalitesiz hizmetinizin gözümde hiçbir değeri, yok paraya hizmetinden daha fazla önem veren şirket olduğunuzun farkındamısınız.

Hasan 1.412 Okunma

Cevaplar

 • Hasan 16 Ekim

  Beni hala aramayı düşünüyor musunuz. 37. gündeyiz.

 • Hasan 15 Eylül

  Sevgili Modalife seninle iletişime geçeceğim diyeli 6 gün oldu. Acaba ben mi arasam, ama sevse arardı. Ne yapsam bilmiyorum.

 • Hasan 12 Eylül

  Daha hızlı bilgi için sitenizden ayrıntılı mailde göndermiştim zaten. Ancak geri dönüş olmadığı için şikayetimi bir üst makama "ŞİKAYETVAR.com" a bildirdim. sağ olsunlar sizin müşteri hizmetlerinden daha hızlı sizlere ulaştılar. Konu ile ilgili sadece yaklaşımınızı öğrenmek istemiştim. Öğrenmeye çalışıyorum ve benimle birlikte yaklaşık 800 kişi daha öğrenecek gibi duruyor. Müşteri hizmetlerinizde aynı bayileriniz gibi midir? Mobilyayı 1 güne teslim edebiliyorsunuz ama müşteriniz ile iletişime geçmek daha uzun sürüyor herhalde. Sisteminizi tam kestiremedim. Dilerseniz sizlere müşteri ilişkileri ile ilgili sunum, video paylaşabilirim. Çünkü benim bildiğim ve rakiplerinizin uyguladığı müşteri ilişkilerinin sizinki ile arasında dağlar kadar fark var. Saygılarımla.

 • Modalife Mobilya Temsilcisi09 Eylül

  Değerli Müşterimiz; İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir. Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, MODALİFE Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön