Modalife Mobilya Hatalı Ürün Ve Geç Teslimat Hakkında!

Serdar G. |

Modalife'tan Mayıs 2015'te almış olduğumuz mobilya Temmuz ayında geldi ve l koltuğun her iki kısmında da yırtık vardı berjerde farklı renkteydi geri gönderdik ve düğünümüzün 8 Ağustos'ta olmasına rağmen 1 Ağustos'ta olacağını bildirdim son hafta sıkıntı yaşamamak adına. Temmuz sonunda tekrar gönderdiler bu sefer berjer yok ve l koltuğun uzun parçasında gene yırtık mevcut ve şimdi bize 13 Ağustos'ta göndereceğiz diyorlar. Etrafımdaki kime sorduysam sen nasıl oraya bulaştın diyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar G.
  24 Ağustos
  09:26

  Sonunda uğraşlarımız hedefimize ulaştırdı ve mobilyalarımız eksiksiz geldi. Bu kadar hataya rağmen düşünüp de müşteri memnuniyeti için 1 sehpa bile göndermeyi aklına getirmeyen Modalife çalışma mantığını tekrardan göstermiş oldu. Ailem ve arkadaşlarım başta olmak üzere kimseye bu firmayı önermiyorum.

 • Serdar G.
  06 Ağustos
  15:28

  Modalife Mobilya merkez tarafından arandım ve sorunun en kısa süre içerisinde çözüleceğini bildirdiler. 11 Temmuz'da gelen ayıplı ve eksik ürünler ne zaman gönderileceğini sizlere de bildireceğim. 8 Ağustos'ta olan düğünüme düğün hediyesi olarak oturma takımımı göndermeyerek büyük bir hediye veren Modalife yetkililerine büyük teşekkürler.

 • Serdar G.
  06 Ağustos
  13:59

  Aranıp sorunum çözüldüğü an buraya yazacağım kaç ay geçecek herkes görecek.

 • 06 Ağustos
  13:50

  Değerli Müşterimiz,

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 444 66 32 numaralı iletişim hattımıza yada www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri