Modalife Mobilya Garanti Koşulları Sorunu!

İlkay A. |

Esnemeden dolayı çatlayan sandalye (esneme derken hafifçe arkaya yaslanma) için servis geldi. Teknik elemanlar sandalyenin düşerek kırıldığını iddia ettiler gerilirken kırıldığını kabul etmek istemediler herhalde ne kadar çürük olduğu kanıtlanır diye. Makbuza kırılmadan dolayı çatladığını yazacaklardı müdahale ettim doğruyu yazın diye kullanıcı hatası dediler garanti kapsamında olan şeyleri sordum yoktu bir şey diyemediler. Neden o zaman garantili diyorsunuz dedim Modalife Mobilya garanti diye bir şey yokmuş hepsi kullanıcı hatasıymış. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu markayı hem çürük hem servis kötü hem de garanti yok hakem heyetine gideceğim.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  09:28

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir.

  Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri