18 Ekim 2016

Modalife Mobilya Eksik ve Ayıplı Ürün...

Eylül ayının ikinci haftası birçok ürün aldım. Tabi ki para peşin. Ürünler söz verilen zamanda gelmedi. Daha sonra söz verilen tarihlerde yine gelmedi. Daha sonra bir kısmı geldi. Sonra yine bir kısmı geldi. Gelen ürünler de eziklik ve hatalar vardı. Hala kalan ürünlerim gelmediği gibi hatalı ürünleri de değiştirmediler. Böyle ciddiyetsiz bir firma görmedim. Telefonlarıma bile bakmıyorlar. Mağazanın önünde arıyorum. Hepsi içeride oturduğu halde açmıyorlar. Arayan numarayı gördükleri için. Ben de bugün iade işlemlerine başlayacağım.

Gökhan 805 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan31 Ekim 2017

    Yatak odası takımlarının her ikisininde baza yatak arasındaki plastik tutamaçlarının kırıldığını söylememize rağmen, onu da yanlarında parça olmadığı için yapamayacaklarını söylediler. Netice itibari ile alım süreci ile başlayan ve halen devam eden süreçte mağduriyetim devam etmektedir. Bilgilerinize... Saygılarımla.

  • Gökhan31 Ekim 2017

    Değerli yetkili. Teknik servisiniz gelmeden 1 saat önce arayacaktı. 15 dakika önce aradı ve bana koltukları almaya geliyoruz dedi. Bende benim bu durumdan haberim olmadığını, koltukları alırlarsa nereye oturacağımı sordum. Biz bilmeyiz alıp gideceğiz dediler. Evde babam vardı. Siz geçin geliyorum dedim. Beni beklemeden gitmişler. 3 gün sonra tekrar gelip, koltukların ortasında bulunan destek ayaklarını yenilemişler. Ancak daha önce kısa olan ayaklar şimdi de bira uzun olmuş ve koltuğun diğer ayakları tam yere basmıyor. Ayrıca arka tarafındaki kumaş zımbaları atmıştı. Onları da gayet özensiz bir şekilde tekrar çakmışlar. Koltuğun elyafları içinden çıkıyor bu ne olacak dediğimde de, süpürge kullanmamanız gerekiyordu dediler. Bende satış elemanlarının bu konuda herhangi bir bilgi vermediğini söyledim. Bizi ilgilendirmez dediler.

  • Modalife Mobilya Temsilcisi29 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz; İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir. Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, MODALİFE Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön