Modalife Mobilya Baza Yerine Karyola Teslimi!

Mehmet Akif B. |

28.07.2015' te sipariş ettiğimiz elit düğün paketi 02.10.2015'te tarafımıza teslim edildi. Belirtilen teslim süresi en geç 07.09.2015'idi. Tam 64 gün sonra. Bu konuyu aştık ancak yatak odası bazalı olduğu halde bizlere karyolalı yatak odası teslim edildi. Oysa almadan önce bizi günde en az 10 sefer arayan T*** adlı çalışan gönderdiği fotoğraftaki ürünlerin birebir aynı gönderileceğini belirtmişti. Firmaya ürünler geldiğinde karyola geldi diye dönüldüğünde T*** adlı bayanın işten ayrıldığı cevabını aldık. Aşağıdaki fotoğraf bayanın bana gönderdiği fakat gelen ürün karyoladır.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  12:06

  Değerli Müşterimiz;

  İlgili şikayetiniz dikkate alınmış olup konu hakkında araştırma yapıldıktan sonra en kısa sürede Müşteri Temsilcimiz dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir.

  Size daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmemiz için 444 66 32 nolu ModaLife müşteri temsilciliğine 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz veya Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi www.modalife.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  Saygılarımızla,
  MODALİFE Müşteri Hizmetleri