Modagram.com'da İade Yapılmıyor.

Elif İ. |

2 ürün için iade gönderdim ve istedim. 7 Temmuz'da tek ürünün iadesi geldi diğer ürün hakkında araştırılıyor denildi, 29 Temmuz oldu halen bekliyorum. Dün tekrar mail attım hala dönüş yok. Modagram.com müşteri hizmetleri giderek kötüleşti.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif İ.
  18 Ağustos
  09:42

  Hala iade gerçekleştirilmemiştir. Bir firmanın bu kadar saçma bir problemi bu kadar süre gevelemesi müşteri hizmetleri konusunda ne kadar zaaf sahibi olduğunun göstergesidir.

 • 06 Ağustos
  17:39

  Sayın Elif K.'ın şikayeti hakkında;

  Müşterimizle şikayeti hakkında telefon ile görüşülerek iadesi ile ilgili yaşanan aksaklıktan ötürü özür dilenmiştir. İşlemleri en kısa sürede sonuçlandırılarak mail yoluyla bilgi paylaşılacaktır.
  modagram hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@modagram.com
  Tel : 444 64 16

 • Elif İ.
  06 Ağustos
  10:28

  "müşteri eziyetleri" hala bana yapılan 1 ürünün iadesinden bahsediyor! Böyle bir sorumsuzluk olamaz problemin 2. ürünün iade edilmemesi olduğu hakkında fikirleri yok. 7 Temmuz'dan beri ifade ediyorum hala ne mail okunmuş ne de çözüm üretiliyor. Hırsızlık bu!