29 Temmuz 2015

Modagram.com'da İade Yapılmıyor.

2 ürün için iade gönderdim ve istedim. 7 Temmuz'da tek ürünün iadesi geldi diğer ürün hakkında araştırılıyor denildi, 29 Temmuz oldu halen bekliyorum. Dün tekrar mail attım hala dönüş yok. Modagram.com müşteri hizmetleri giderek kötüleşti.

Elif 391 Okunma

Cevaplar

  • Elif18 Ağustos 2015

    Hala iade gerçekleştirilmemiştir. Bir firmanın bu kadar saçma bir problemi bu kadar süre gevelemesi müşteri hizmetleri konusunda ne kadar zaaf sahibi olduğunun göstergesidir.

  • Modagram.com Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Sayın Elif K.'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle şikayeti hakkında telefon ile görüşülerek iadesi ile ilgili yaşanan aksaklıktan ötürü özür dilenmiştir. İşlemleri en kısa sürede sonuçlandırılarak mail yoluyla bilgi paylaşılacaktır. modagram hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 64 16

  • Elif06 Ağustos 2015

    "müşteri eziyetleri" hala bana yapılan 1 ürünün iadesinden bahsediyor! Böyle bir sorumsuzluk olamaz problemin 2. ürünün iade edilmemesi olduğu hakkında fikirleri yok. 7 Temmuz'dan beri ifade ediyorum hala ne mail okunmuş ne de çözüm üretiliyor. Hırsızlık bu!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön