10 Ağustos 2015

Modagram.com Halen Yapılmayan İade İşlemi.

Modagram.com sitesinden ara sıra alışveriş yaparım ve mutlaka alışverişlerimde bir sorun yapıyorum. En son yapmış olduğum 2 alışverişte de ürünlerimi iade için kendilerine ilettim 1076066 no.lu siparişimin henüz iadesi yeni fakat 1066609 no.lu siparişimin tutarını halen iade etmediler.

Müşteri hizmetlerine sürekli hatırlatma yapmama rağmen müşteri temsilcisi A**** hanım bana otomatik kalıplaşmış cevabı atıyor. 10 gün geçti diyorum ses soluk yok ve para iadem yapılmıyor. Yasal olarak hakkımı arayacağım. Çünkü bu kaçıncı. Müşteriyi resmen saf yerine koyup müşteri memnuniyetini umursamıyorlar. Bu saygısız tavırları değişmediği sürece daha çok müşteri kaybederler.

Yeliz 279 Okunma

Cevaplar

  • Modagram.com Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Sayın Yeliz A'nın şikayeti hakkında; Müşterimizle para iadesi hakkında görüşülerek gerekli referans numaraları mail yolu ile iletilecektir. Müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış, konu çözüme ulaşmıştır. Modagram hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 64 76

  • Yeliz10 Ağustos 2015

    Firma yalnızca beni bir kere aradı ve o sırada müsait değildim. Yalnızca bir kere aradığınız kişiye ulaşamadık demeniz oldukça düşündürücü. Kaldı ki biz sizi defalarca arayıp mesaj atıp ulaşamadık peki buna ne diyeceksiniz. Ayrıca firmanız hiçbir soru ve soruna cevap vermiyor ki sorunumuzu sizinle halledelim.

  • Modagram.com Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Sayın Yeliz A.'nın şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 64 76

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön