Modagram.com Ürünü Alırken Garantisi Var Aldıktan Sora Garantili Değil!

Necmeddin G. |

Nisan ayında Modagram.com'dan Lacoste ayakkabı siparişi verdim. Normalde Lacoste mağazalarında veya Boyner gibi mağazalarda aldığınız ürüne garanti verilir, ürün bazlı bir hata olup olmadığı kontrol edilir eğer hata ürün kaynaklıysa gerekli telafi işlemi yapılır. Bende sitenin müşteri destek ekibine bunu sordum ve bana bunun sitelerinde de geçerli olduğunu iade süresi geçmiş ve kullanılmış ürünleri analiz edilmesi için gönderebileceğimi söylediler.

Ancak üzerinden 3 ay geçmeden ürün solmaya yanlardan açılmaya başladı, bende dün müşteri destek ekibine durumu aktardım ve ne yapmam gerektiğini sordum ama bana verilen cevap bu durumun sadece 1 ay geçerli olduğu hiç birşey yapamayacakları oldu!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Ürün Kalitesi Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necmeddin G.
  04 Haziran
  10:33

  Daha sonradan yaptığım başvuruya geri dönüş yapıldı (çok uğraştıktan sonra artık bıkmışken) analiz için gönderebileceğim söylendi. Ben gönderdikten yaklaşık 1ay sonra iadenin kabul edildiği söylendi para hesabıma iade edildi.

 • Necmeddin G.
  05 Temmuz
  17:15

  Bana hiçbir şekilde ulaşılmadı sikayetvar.com gibi bir sitedeki şikayeti dahi kale almayan firma müşteri memnuniyetinden söz edemez bugün üyelik iptalini istedim en kısa sürede de tüketici heyetine şikayetimi ileteceğimden emin olabilirsiniz . Bu siteden alışveriş yapacak arkadaşlara da tavsiyem müşteri ilişkilerine verilen önemi görüp bir daha düşünsünler.

 • Necmeddin G.
  02 Temmuz
  12:52

  Şirket tarafından bana ulaşılmadı şikayetime verilen otomatik cevaptan başka bir cevap gelmedi müşteri memnuniyeti sadece lafta demek ki.

 • Necmeddin G.
  29 Haziran
  12:55

  Bugüne kadar herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadı herhangi bir şekilde bana ulaşılmadı müşteri memnuniyetine verilen önem henüz tecelli etmedi.

 • Necmeddin G.
  25 Haziran
  14:44

  Bilgi paylaşımı yapıldığı zaman buradan aktaracağım.

 • 25 Haziran
  09:22

  Sayın Necmettin G.'in şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@modagram.com
  Tel : 444 64 76