25 Nisan 2014

Modagram.com Orijinalliği Şüpheli ve Görselle Uyuşmayan Ürün Satışı Yaptılar!

499328 numaralı siparişimde gelen ürünün, aldığım ürün ile uzaktan yakından alakası yok. Kendilerine mail ile de ulaştım ancak iade edin, yanlışlık olmuştur denilerek geçiştirildi.
Aldığım ürün : http://www.modagram.com/sort/nike-phenom-2-in-1-kosu-sortu/detay/31532/139684 http://store.nike.com/us/en_us/pw/mens-shorts-clothing/7puZbgdZ9sd adresinden Üşenmedim Nike'ın orijinal tüm ürünlerini sergilediği yüzlerce ürün ile karşılaştırdım ancak bana gönderilen ürün, aralarında yok.

Orijinal olmadığını düşünüyorum. Üzerindeki barkod ile ürün de farklı. Doğru ürünü ya da başka bir rengi ile değişim yapın diyorum, onu da sistemlerinden dolayı yapamıyorlarmış.
Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Serkan 897 Okunma

Cevaplar

  • Serkan26 Nisan 2014

    Her zamanki bahaneler sayıldı. Tatmin olmadım, resmen iadeye zorlandım.

  • Modagram.com Temsilcisi25 Nisan 2014

    Sayın Serkan B.'ın şikayeti hakkında; Müşterimize almış olduğu ürün hakkında iade koşulları görüşülerek gerekli bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli işlemler başlatılmıştır. Modagram hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 64 76

  • Modagram.com Temsilcisi25 Nisan 2014

    Sayın Serkan B.'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 64 76

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön