13 Ocak 2015

Modagram.com Ayıplı Ürün!

Aldığım çantaların her ikisi de poliüretan çıktı. Kendilerine ulaşıp durumu izah ettiğim de, bizimle ilgili değil Derimod Deri bize öyle belirtmiştir yazmışızdır dediler. Kafam karıştı Derimod'u aradım, asla bizle ilgili olamaz, yasak zaten böyle bir şey dediler ve gerçekten de kendi sitelerinde o ürünler poliüretan yazıyor.

Dışarıda bu çantalara ödediğimin yarı fiyatına alabileceğim çantaları hakiki deri olduğunu söyleyerek satışa sunmak çok yakışıksız. Özür dileriz bir hata olmuş deseler kargo, kurye, kaybolan zaman falan üzülmeyeceğim. Ancak Derimod Deri ürünü incelemeye göndermelerine gerek yok, astarında poliüretan yazmışsa poliüretandır ve bizle ilgili değil diyor haklı olarak.

Deniz 1.817 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 08 Mart 2015

    Bilgi paylaşımı yapılmamıştır, sayfama uğramışken yazayım istedim. Saygılar

  • Modagram.com Temsilcisi13 Ocak 2015

    Sayın Deniz T.'in şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 444 64 76

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön